لیست شاخه ها

خوش آمدید

بنرهای تبلیغاتی

بانک ملت

هدیه ثبت نام !

خبرنامه پیامکی نیاز جهان

مطالب مفید

لینک پیشنهادی طلایی

بهترین روش بهبود رنک السا نوشتن محتوای باکیفیت است. با این کار می توانید مخاطبی مناسب و دائمی داشته باشید.
اما روش هایی هم وجود دارد که بوسیله آنها می توان رنک الکسا را بطور مصنوعی دستکاری کرد. نکته منفی این روشها اینست که تنها اثر کوتاه مدت دارند به این معنی که با انجام ندادن آنها رنک شما هم به حالت سابق بازخواهد گشت.
پس توصیه می کنم روی محتوای سایتتان کار کنید. مطالبی بنویسید که ارزش آنرا داشته باشد دیگر وبسایتها و وبلاگها به آن نوشته لینک دهند. لینک هایی که آنها به مطالب شما می دهند افزایش طبیعی ، تدریجی و مداوم ترافیک سایتتان و در نهایت بهبود رنک الکسا را باعث می شوند طوریکه می توانید با خیال آسوده بنشینید و بهتر شدن رنک سایتتان را مشاهده کنید بدون هیچ زحمت و تقلایی!
در ادامه ی مطلب ۸ روش را برای بهتر کردن رنک آکسایتان ببینید.


۸ روش سریع کاهش رنک الکسا :

  1. تولبار الکسا را نصب کنید. آنگاه وبسایت خودتان را homepage مرورگرتان کنید.
  2. ابزار رنک الکسا (یا همان Alexa rank widget ) که رنک سایت را در خود سایت به بینندگان نشان می دهد را از سایت الکسا بگیرید و در سایتتان بگذارید. حالا اگر بیننده های سایت بر روی آن widget کلیک کنند الکسا هر کلیک را به عنوان یک بازدید می شمرد حتی اگر آن بیننده تولبار الکسا را نداشته باشد.
  3. دیگران را تشویق کنید تولبار الکسا را نصب کنند. به خواننده های سایتتان، دوستانتان و همکارانتان درباره الکسا و مزایای تولبار آن بگوئید.
  4. در یک شرکت کار می کنید یا خودتان یک شرکت دارید؟ فرقی نمی کند، تولبار الکسا را روی همه سیستم های شرکت نصب کنید و آدرس سایتتان را در Homepage مرورگرها قرار دهید. البته این درصورتی تاثیرگذار است که هر سیستم یک IP address متفاوت داشته باشد.
  5. درباره اصول بهتر کردن رنک الکسا در سایتتان مطلب بنویسید. وبمسترها عاشق شنیدن راه های بهبود رنک الکسای سایتشان اند. آنها به شما لینک خواهند داد و ترافیک هدف دار (بیننده هایی با تولبار نصب شده) را روانه سایتتان می کنند.
  6. در فروم هایی که وبمسترها فعالیت دارند سایتتان را معرفی کنید. وبمسترها معمولا تولبار الکسا را نصب کرده اند.
  7. مطالبی که مرتبط با وبمستری بنویسید. یک بخش در سایتتان ایجاد کنید و در مورد وبمستری بنویسید. مثلا در مورد SEO.
  8. تبلیغات کنید. ترجیحا در جاهائیکه وبمسترها می بینند مثل فروم های وبمستری. ضمنا اثر تبلیغات شما دو برابر می شود اگر آگهی تان مرتبط با وبمسترها باشد.


تاریخ ارسال : سه شنبه 7 تير 1390

تعرفه های درج آگهی ویژه

×

عنوان پیغام

Alarm انتقال سایت نیازمندیهای نیاز جهان

با سلام لطفا هر چه سریعتر اگهی های خود را به سایت جدید نیازمندیهای نیاز جهان منتقل کنید بزودی همه اطلاعات این سایت حذف میشود لینک سایت جدید https://Agahi.NiazeJahan.Com